بررسی اجمالی بازار کریپتو: دلایل سقوط بیت کوین

November 28, 2021
آخرین اخبار شرکت بررسی اجمالی بازار کریپتو: دلایل سقوط بیت کوین

ارزش بیت کوین از زمان اوج اخیر خود حدود 14 درصد کاهش یافته است و سایر ارزهای دیجیتال بزرگ نیز از این روند پیروی کرده و روند صعودی را به لرزه درآورده اند. قیمت بیت کوین روز پنجشنبه در حدود 57000 دلار بود که پایین ترین سطح از اواسط اکتبر بود، پس از اینکه برای مدت کوتاهی به زیر 56000 دلار در روز قبل سقوط کرد.

تا کنون در این ماه، ارزش بیت کوین تا 6 درصد کاهش یافته است و سرمایه گذاران را مطمئن نیستند که سقوط تا چه حد می تواند ادامه یابد.نقطه نظر من به عنوان رئیس روابط عمومی aصرافی بزرگ کریپتوبه من اجازه می دهد تا بازار را از درون ببینم و آنچه امروز اتفاق می افتد بسیار شبیه به آنچه در گذشته اتفاق افتاده است.به نظر من، این فقط یک عقب نشینی است زیرا بیت کوین قبل از جهش بعدی خود به بالاترین سطح جدید قدرت جمع می کند.

 

با این حال، قیمت بیت کوین در هفته های اخیر از اوج نزدیک به 69 هزار دلاری که در اوایل ماه جاری به آن رسیده بود، به طرز چشمگیری کاهش یافته است و این سوال را ایجاد می کند که چرا اصلاح قبلی زمان کمتری را صرف کرده و آنقدرها هم شدید نبوده است.

 

چه چیزی باعث سقوط کریپتو شده است؟

سقوط قیمت کریپتو را می توان به عوامل متعددی نسبت داد.از جمله آن‌ها می‌توان به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اشاره کرد که ETF بیت‌کوین را رد کرد، که احتمالاً شاهد سرازیر شدن میلیاردها دلار به بازار ارزهای دیجیتال بود.

علاوه بر این، چین در حال تشدید کنترل خود بر استخراج بیت کوین است و می گوید که «قیمت تنبیهی برق» را برای برخی معادن کریپتو به عنوان بخشی از مرحله بعدی سرکوب خود در نظر خواهد گرفت.

در اخبار مرتبط، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، هفته گذشته یک لایحه زیرساختی 1.2 تریلیون دلاری را امضا کرد که شامل مقرراتی است که می تواند پیامدهای مالیاتی برای سرمایه گذاران کریپتو داشته باشد.

 

علاوه بر این، من معتقدم که افزایش فشار فروش و کسب سود از دیگر عوامل مؤثر هستند.ما در حال تجربه چرخه طبیعی کریپتو هستیم.هر زمان که دارایی ها به بالاترین حد خود برسد، مردم دارایی های خود را می فروشند.با این حال، فروش زیاد می تواند منجر به کاهش ارزش شود.

 

ارزهای رمزنگاری شده همچنین تحت تاثیر تقویت دلار قرار گرفته اند که همیشه یک عامل منفی است.

ند سگال، مدیر مالی توییتر نیز اظهارات منفی در مورد ارزهای دیجیتالی کرد که ممکن است بازار را تحت تأثیر قرار دهد.به گفته او، سرمایه گذاری پول نقد در دارایی های کریپتو در این مرحله عاقلانه نیست.

بنابراین، جای تعجب نیست که شاخص ترس و طمع کریپتو نشان می‌دهد که احساسات بازار، که هفته گذشته خنثی بود، اکنون با قرائت 32/100 در زمان نگارش در قلمرو "ترس" قرار دارد.

با این حال، دلیلی وجود ندارد که از نوسانات بیت کوین شگفت زده شوید، با توجه به اینکه ارزش بیت کوین در طول زمان افزایش یافته است.

مثل اینکه بیت کویندر راه بازگشت به رکوردهای جدید قیمت است.با این حال، با وجود اینکه نشانه هایی از بهبود را می بینیم، هنوز خیلی زود است که از یک روند صعودی کامل صحبت کنیم.

میانگین شاخص جهت (ADX) که قدرت روند را اندازه گیری می کند در حال حاضر 13.26 است که نشان دهنده روند ضعیف است.من فکر می کنم گاوها خیلی خسته هستند و برای بهبودی و تثبیت نیاز به زمان دارند.

 

 

سطح بعدی مقاومت، به نظر من، 60 هزار دلار است.پس از شکست قیمت بیت کوین، می توان انتظار رشد سریع و ارتفاعات جدید را داشت.

بعدی برای BTC چیست؟

تعداد فزاینده ای از مردم و مشاغل در معرض بیت کوین قرار می گیرند.بنابراین، با توجه بهاسناد مورگان استنلی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ثبت شده است، 1.5 میلیون سهم از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) اضافه کرد.

چندین شرکت سرمایه گذاری شروع به ارائه رمزنگاری به مشتریان کردند، از جمله گلدمن ساکس، جی پی مورگان چیس و ولز فارگو.با پیشرفت‌های برتر ارزهای دیجیتال مانند پذیرش بیت‌کوین در السالوادور به عنوان ارز قانونی، راه‌اندازی اولین ETF آتی بیت‌کوین و تسلا ومیکرواستراتژی با افزودن ذخایر بیت کوین به ترازنامه آنها، به نظر می رسد که رشد تصاعدی پذیرش کریپتو باعث افزایش قیمت بیت کوین و سایر سکه های اصلی شود.

برترین برندگان ماهانه

طی 30 روز گذشته، سکه Mars Space X (MPX) بهترین عملکرد را داشت که ماهانه 1,447,841.08 درصد سود خیره کننده داشت.در زمان نگارش این مقاله، با 0.000007489 دلار معامله شد که 460 درصد افزایش در یک روز داشت.MPX یک ارز دیجیتال است که هدف آن تامین خروجی سرمایه برای پروژه مریخ ایلان ماسک است.

 

Dogebonk (DOBO)، یک توکن در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) با ویژگی‌های کاهش تورم و تولید بازده خودکار، دومین آلتکوین برتر بود که با ارسال یک 11823.12 درصد سود ماهانه.آخرین بار با 8.7 درصد کاهش در 24 ساعت به قیمت 0.0000003291 دلار معامله شد.

 
انرژی خورشیدی (SEG)، یک توکن کاهش تورم BEP20 از زنجیره هوشمند بایننس با هدف ایجاد نیروگاه های فتوولتائیک در برزیل، سومین سودآور برتر در 30 روز گذشته بود و سود ماهانه 12431.32 درصدی را ثبت کرد.در 24 ساعت گذشته، با 74.70 درصد کاهش به 0.0008315 دلار رسید.
 
سکه به ماهی (CTFT) چهارمین برنده برتر بود، با علامت a 9,131.47 درصد افزایش ماهانه.در آخر بررسی،در معامله شد 1.40 دلار، بالا توسط 85.70٪درصد در 24 ساعت
 
بهترین عملکرد بعدی سکه Arbis Finance (ARBIS) بود که در 30 روز گذشته 4112.74 درصد افزایش داشت.در زمان نگارش این مقاله، در 24 ساعت گذشته با 21.66 درصد افزایش به 0.0005518 دلار رسید.
 
 
FarmerDoge (CROP) همراه با سایر عملکردهای برتر، سودهای ماهانه شگفت انگیزی داشته است و در 30 روز گذشته 3844.38 درصد افزایش داشته است.در زمان نگارش این مقاله، CROP با اندکی کاهش 1.7 درصدی در 24 ساعت گذشته، با 0.008346 دلار معامله شد.
 
 
لطفاً توجه داشته باشید که این مقاله در روز سه شنبه به پایان رسید و ممکن است وضعیت از آن زمان تغییر کرده باشد.این ماده ابتدا در ظاهر شدکوین تلگراف